Премиерът Бойко Борисов отбеляза професионалния празник на пожарникарите с пост във Facebook.
"Днес, на празника на пожарникарите, искам да им благодаря. Бил съм до тях и съм виждал пред какво се изправят, за да изпълнят дълга си. Знам каква цена плащат, за да могат да спасят живот. Не всеки е способен на такъв героизъм. Признателен съм им за всеотдайността и жертвоготовността, с която вършат своята работа", написа премиерът.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 11:25 Огнен ад в Пловдивско! Стихията изпепели ферма, щетите са огромни СНИМКИ
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол