Ботев Пловдив стана новатор сред българските клубове с метод за избор на кандидат за президент на БФС, който да подкрепи.
"Жълто-черните" отправиха официална покана за дебат на 4-ма претенденти за поста на подалия оставка Борислав Михайлов. Това са Георги Градев, Георги Иванов, Димитър Бербатов и Михаил Касабов.
Срещите ще се проведат между 9 и 12 март на стадион "Христо Ботев ". Модератор на събитието ще бъде Валери Станков, като дебатът ще се излъчи през медийните канали на пловдивския клуб.
"Нашата цел е при пълна прозрачност и взаимно уважение да дадем възможност на всички ботевисти да се запознаят с основните тези на кандидатите, както и да получат отговори на въпроси, които касаят пряко развитието на българския футбол и в частност нашия клуб", обявиха от Ботев Пд.
От клуба заявиха, че ще вземат решение кого от кандидатите да подкрепят на предстоящия конгрес на БФС след провеждането на публичната дискусия и на базата на получените отговори.
Прочетете още
- 19:45 Цяло село скърби за жертвите на пожара в столичния квартал "Свобода" СНИМКИ
- 15:47 Ето кои са Ширката и Бръмбара, закопчани при спецакцията в София
- 18:11 Въоръжени обраха инкасо автомобил с 80 хиляди евро в Ихтиман*
- 17:00 "Спестиха хляба": Изхвърлиха от багажник куче насред село, ще намери ли дом? СНИМКИ