Григор Димитров не спира да е активен в социалните мрежи в очакване на турнира от категория АТР 250 в Мелбърн, който ще се проведе другата седмица. Той отговори на въпроси на фенове в онлайн интервю в Инстаграм профила на един от спонсорите си.
„Аз съм от късметлиите, които могат да излизат за няколко часа навън и да тренират. Кортовете са буквално до нас. Много играчи са тук, всичко е наблизо. Винаги е специално да започнем годината в Австралия. Хората са много приятни, дано имаме чудесно лято“, коментира Димитров.
Заедно в Мелбърн с 29-годишният хасковлия е и новата му приятелка Лолита Османова, която дори проведе няколко тренировки с него.
„Всички искат да знаят пикантното. Запознахме се преди време, ще я видите много скоро по телевизията. Тя беше с мен на няколко турнира, ще е хубаво да бъде с мен и да ме подкрепя в тези трудни времена. Има доста нови неща около мен последните месеци, така че се вълнувам. Същото е и с треньора ми, очаквам с нетърпение първият ни турнир заедно“, каза още българинът.
Вижте тази публикация в Instagram.
Прочетете още
- 18:00 Митове и джапанки: Гръцката полиция срещу българския турист (или обратното)
- 13:00 Мъж отмъкна колело и го скри… за да не му го откраднат, докато търси плячка СНИМКИ
- 17:00 Доброто е заразно! Нека всички вземем пример от мъж от Варна
- 15:00 Когато единствената ти мечта е да се бориш. Думите на малкия Митко учат на уроци