Отбор от Южната „Б“ Окръжна група (София-столица) обяви, че няма намерение да участва в Супер Лигата. Става въпрос за ФК Люлин.
“Отсъждането на Европейския Съд не променя позицията на “Люлин” от предишното изявление за предложената Суперлига. Ще продължим да работим с другите клубове през ECA и ще участваме в турнирите на UEFA”, написаха от клуба.
По този начин ФК Люлин стана едва третият български клуб, който е против Суперлигата. Първи това сториха от ЦСКА, последвани от ФК ЦСКА 1948.
Така те се присъединиха към всички клубове от Висшата лига, както и много отбори от останалите топ първенства на Стария континент като Байерн Мюнхен, Борусия Дортмунд, Атлетико Мадрид, Валенсия, ПСЖ, Монако и др.
Прочетете още
- 19:45 Цяло село скърби за жертвите на пожара в столичния квартал "Свобода" СНИМКИ
- 15:47 Ето кои са Ширката и Бръмбара, закопчани при спецакцията в София
- 18:11 Въоръжени обраха инкасо автомобил с 80 хиляди евро в Ихтиман*
- 17:00 "Спестиха хляба": Изхвърлиха от багажник куче насред село, ще намери ли дом? СНИМКИ