Документален филм за седемкратния шампион във Формула 1 Михаел Шумахер ще бъде представен от "Нетфликс" на 15 септември.
Според информацията семейството на германеца е дало одобрението си. Съпругата му Корина, децата му Джина и Мик и брат му Ралф имат принос за филма. Мениджърът на Михаел Шумахер Забине Кем определи филма като "семеен подарък за техния обичан съпруг и баща".
Бившият състезател пострада тежко след падане по време на ски. От тогава за състоянието му не се знае почти нищо.
Посочва се, че филмът "Шумахер" е обогатен благодарение на личности като Жан Тод, Бърни Екълстоун, Лука ди Монтедземоло, Флавио Бриаторе, Себастиан Фетел, Мика Хакинен, Деймън Хил и Дейвид Култард.
"Михаел Шумахер промени професионалния образ на пилотите и постави нови стандарти", заяви Кем.
"В опит да предпази личния си свят като източник на сила той винаги строго и постоянно е разделял личния от публичния си живот. Този филм говори и за двата свята", добави мениджърът.
Прочетете още
- 18:00 Измиха тротоара в Люлин… и „изкъпаха" колите бонус – нова услуга от общината?
- 18:10 МВР - Пловдив за разчленения труп: Разследва се тежко престъпление ВИДЕО
- 17:00 "Ела си вземи и болтовете": Сладкарница в София с иронична покана към крадец
- 19:56 Тежка катастрофа на Околовръстното на Карлово* СНИМКА