Футболистката Джени Ермосо заяви пред прокуратурата, че целувката, която е получила от бившия президент на испанския футболен съюз Луис Рубиалес след финала на световното първенство по футбол за жени не е била споделена, допълвайки, че в онзи момент не се е почувствала уважена като личност и спортист.
„Бях подложена на нещо, което в нито един момент не съм търсила, за да попадна сега в тази ситуация“, поясни тя.
Тя разказа, че след прегръдката си с Рубиалес бившият шеф на испанския футбол я „сграбчил“ за главата и я целунал по устните.
Видях само как устните му се доближават и ме целуват. След това побързах да сляза от подиума и да отида при моите съотборнички. Изобщо не го очаквах, споделя Рубиалес.
Тя посочи, че след този случай животът ѝ се е променил, подчертавайки, че „не е заслужавала да преживее всичко това“.
Прочетете още
- 22:27 Пир за окото, пожар за блока: минута заря в Карлово доведе до минути ужас СНИМКИ
- 17:00 Огнен ад край Добрич: Коритото на река гори, гората е следваща СНИМКИ
- 18:00 Катастрофа и разпиляно жито блокираха пътя Пловдив – Карлово, моторист е ранен
- 19:00 Мъртва змия на Гребната база в Пловдив предизвика бурна дискусия