Мъж на средна възраст се самоуби пред сръбския парламент, предаде ДПА, като се позова на министерството на вътрешните работи.
Той се прострелял в устата и починал на място на стъпалата пред сградата в центъра на Белград. Повече подробности не бяха дадени.
Това е второто самоубийство на същото място, отбелязва ДПА.
През април 2002 г. бившият сръбски вътрешен министър Влайко Стоилкович се простреля там, след като парламентът прие закон, разрешаващ екстрадирането на заподозрени, за да бъдат съдени от трибунала на ООН за военните престъпления в бивша Югославия. Стоилкович почина два дни по-късно.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО