Той просто искаше да помогне на други пътници да разрешат конфликт, но загуби собствения си живот! Шофьор на туристически автобус е ранен фатално в Хоф, Германия, днес сутринта при нападение с нож.
Според BILD шофьорът е превозвал туристическа група от Полша и е направил кратко спиране на гарата в Хоф. Няколко пътници от автобуса излезли да изпушат по една цигара и по неизвестна причина се скарали с 43-годишен мъж, който стоял наблизо. И когато последният нападнал един от пътниците и леко го наранил, шофьорът на автобуса се намесил.
Според полицията 43-годишният жител на Саксония извадил нож и намушкал шофьора, ранявайки го тежко.
Въпреки факта, че пътниците незабавно се обадили на спешна помощ и оказали на жертвата първа помощ, 63-годишният мъж починал намясто преди пристигането на лекарите.
Както стана известно, след инцидента нарушителят се опитал да се скрие в неизвестна посока.
Малко по-късно обаче полицаите успели да го задържат недалеч от местопроизшествието. Скоро нападателят ще се яви пред разследващия съдия.
Превод: GlasNews.bg
Прочетете още
- 16:00 Дупка се появи на Гребната в Пловдив по време на Световното по гребане СНИМКИ
- 20:00 Ето ти 50 евро, дай ми 40: Измамник "жили" възрастни хора в София
- 15:00 4 месеца след преустановяване на "Паркирай и пътувай": Паркингът на "Джеймс Баучер" стои празен, твърди мъж
- 18:00 Опасно! БМВ изпревари отдясно на път край Габрово ВИДЕО
11g 07:49, 09.07.2021
Di opik p.,