Мъж от американския щат Пенсилвания спечели от лотарията за четвърти път.
Билет на стойност 20 долара е донесъл на Майк Лучиано 1 млн. долара на 6 януари, информира Centre Daily Times.
Това е четвъртият случай, в който Лучиано печели джакпот от лотарията. През януари 2021 г. той печели 500 000 долара, като през 2016 г е печелил 3 млн. долара, а през 1999 г. – 100 000 долара.
Когато спечели през 2021 г. Лучиано посочи като причина за това пристрастеността си към хазарта.
"Убеден съм, че никой не може да спечели толкова много пъти без да играе повече отколкото би трябвало," казва той пред Altoona Mirror през 2021 г. "Пристрастен съм към това."
"Хората не трябва да правят това, което правя аз," допълва късметлията. "Не, че не съм благодарен. Това е невероятно и няма как да съм по-благодарен, че това се случва на мен, но не искам хората да си мислят, че ще се случи и на тях."
Прочетете още
- 20:35 Въоръжен грабеж в София: Маскирани с пистолет нахлуха в магазин, полиция отцепи цял квартал
- 09:00 „Обичам хората, които мразят да губят"
- 14:00 Леден капан във Враца: Коледа под знака на гнева, кръвта по тротоарите и "празничния" кючек на БКС СНИМКИ+ВИДЕО
- 21:00 Известните българи, които станаха родители през 2025 г.