Бебе почина, след като майка му по погрешка го остави да поспи във фурната, съобщи The Guardian.
Майката Марая Томас от Канзас Сити, щата Мисури, е обвинена в това, че е застрашила здравето на дете. В петък полицията се е отзовала на сигнал за бебе, което не диша. Органите на реда са открили детето с видими изгаряния.
Бебето е обявено за мъртво на място.
Властите съобщават, че майката е „оставила детето да подремне и случайно го е поставила във фурната, вместо в креватчето“.
Признаваме ужасяващия характер на тази трагедия. Ние вярваме, че наказателноправната система ще реагира по подходящ начин на тези ужасни обстоятелства, каза в изявление прокуратурата на окръг Джаксън Джийн Питърс Бейкър, цитиран от bTV.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума