Видеонаградите на МТV бяха раздадени снощи на церемония в Ню Йорк. Ариана Гранде грабна приза за най-добър клип, а Сабрина Карпентър беше отличена за най-добър албум.
И двете получиха по общо три статуетки.
В най-много категории феновете предпочетоха Лейди Гага, която стана и артист на годината.
Така Бионсе и Тейлър Суифт остават с по общо 30 награди всяка и никоя не успя да изпревари конкурентката си. Отличието за цялостно творчество отиде у Марая Кери.






Прочетете още
- 10:16 Газова бутилка гръмна в апартамент в столичния квартал "Младост" СНИМКИ
- 08:00 Мислите, че кафето вечер не ви пречи? Учени откриха скрит ефект върху мозъка
- 07:30 Задържаха таксиметров шофьор на ONE в Пловдив, продавал дрога на тийнейджър
- 09:00 „Висока проява на професионализъм": Шофьор на столичен автобус кара, докато си гледа телефона