8 бика избягаха от еднодневно родео събитие в тъгровски център в американския щат Масачузетс. Видео от очевидец показва как биковете галопират през паркинга на тъгворския център, докато хората в тълпата крещят, качвайки се върху паркирани превозни средства.
Няма пострадали при бягството, станало около 12.30 часа на 22 септември.
След като минали през паркинга, биковете избягали към гората, минавайки през ресторант и пивоварна. Веднага след бягството е заловен един бик. Пожарникари и служители от полицейското управление и екологичната полиция на Масачузетс започнаха да търсят останалите седем. Бързо са били намерени 6 от тях, последният бик е бил открит едва вчера.
Организаторите на родеото ще бъдат тези, от които ще се търси отговорност, обясняват от полицията, въпреки че до момента не е ясно кой е организаторът.
Прочетете още
- 17:14 Пътят му е един, причината - загадка: Мълчаливият монах край Бачково ВИДЕО
- 18:00 10 минути между паниката и надеждата: Един забравен куфар превърна непознати в съюзници
- 16:00 Шофьор предупреди за съмнителна схема на пътя Видин-Монтана
- 18:33 Екшън с ТИР-ове на „Тракия": Единият изпреварва 1,5 км, другият вади подкуп ВИДЕО