18-годишен младеж беше открит мъртъв в сградата на църква. Починалият е Сам Уестморланд – състезател по американски футбол в отбора на щатския университет в Мисисипи. Трагедията се допълва от факта, че след дни починалият младеж е трябвало да празнува 19-ия си рожден ден.
Убиха съпругата на българин в САЩ, останките били във фризер
От полицията в Старквил обявиха, че техен патрул е бил извикан в местната мисионерска баптистка църква заради открито тяло на мъртъв мъж.
Властите не разкриват причината за смъртта на Уестморланд, тъй като всичката информация за момента е следствена тайна. От местната служба по съдебна медицина единствено обявиха, че след направената аутопсия не са открити следи от насилствена смърт.
Прочетете още
- 19:00 "Няма маркировка, значи мога да се движа където си искам!": Шофьор засече кола в Пловдив
- 20:00 „Хотел под звездите" в Пазарджик: Паркинг се превърна в импровизиран лагер
- 17:29 Имат дом, но нямат средства да го довършат: Младо семейство с бебе се нуждае от подкрепа СНИМКИ
- 17:00 Младежи ремонтираха сами пътя, а съветът беше: „Мълчете, да не ви глобят"