Земетресение с магнитуд 5,5 бе регистрирано край бреговете на американския щат Орегон, съобщи Германският изследователски център за геонауки, предаде „Ройтерс”.
То е станало на дълбочина от 10 километра, посочи центърът.
Прочетете още
- 11:12 За 5 череши: Мъж прегази детско колело, после крещя „Ще те утрепя!" Шокиращо ВИДЕО
- 09:00 Този път не юфка, а деконструиран миш-маш: саниране по габровски СНИМКИ
- 13:00 Обрат след „5-те череши" в Лесново: агресорът звъни на бащата и предлага „да се разберат" ВИДЕО
- 15:13 Полицията с подробности за среднощния екшън пред Първо РУ в Пловдив