В Кувейт се случи инцидент, който се превърна в категоричен рекорд за страната. Младоженецът направил забележка на любимата си, което довело до бърз развод.
Двойката била женена само три минути, след което булката поискала развод, съобщава Mirror.
Отбелязва се, че точно по време на сватбата младоженецът е направил шокираща забележка, която е довела до неприятен инцидент. Булката веднага след това заяви, че смята да се разведе с него, въпреки че са минали три минути от брака им.
Факт е, че двойката се подписала и се канела да напусне съдебната палата, но момичето в булчинската рокля внезапно се спънано, в резултат на което съпругът й й се подиграл. Той я нарекъл глупава, което не се харесало на булката.
"Жената побесня и поиска съдията незабавно да разтрогне брака им. Съдията се съгласи и обяви разтрогването на брака само три минути след сключването му", се казва в доклада.
Отбелязва се, че този сватбен инцидент е поставил рекорд. Това е най-краткият брак, регистриран в страната.
Тази история придоби популярност в интернет, отбелязват журналистите, и много потребители на мрежата смятат, че булката е постъпила правилно.
„Бракът без уважение е провал от самото начало“, „Ако той се държи така от самото начало, тогава е по-добре да го напуснете“, мислят хората.
Прочетете още
- 20:00 "Като от психотрилър": Мъж с клещи за рязане нахлу в блок в София СНИМКИ
- 21:00 Кабел от четвъртия етаж до кола: Необичайно зареждане в София ВИДЕО
- 12:00 Китайски хороскоп за май: любов, пари и съдбовни обрати
- 18:15 Устройство за прогонване на птици къса нервите на жители на столичния кв. "Оборище" ВИДЕО