В Обединеното кралство жена случайно засне НЛО, докато се опитваше да снима вечерното небе близо до магазина, в който пазарувала.
49-годишната Кат Томпсън не можеше да повярва на очите си, когато погледна снимката на залеза, която направи пред магазин Tesco в Ътоксетър, Стафордшир, Англия, пише Mirror.
Британка, която спря, за да снима красив залез, неочаквано засне на камера нещо, което й се стори като извънземен самолет.
Кат Томпсън си направила почивка от зареждането на покупките си на паркинга на местния Tesco, когато спряла, за да улови красивото синьо, розово и лилаво небе. Едва по-късно, когато британката публикува снимка в семейна група в WhatsApp, нейните близки забелязаха пръстеновидния обект, който се носеше в средата на облаците.
„Сестра ми направи снимката, защото хареса цвета на небето. Забелязахме „НЛО“ няколко минути след това. Кат беше в съвсем нормален магазин за хранителни стоки. Съпругът й Нийл го забеляза първи и се пошегува в нашата група в WhatsApp, че извънземните не са включени", каза сестра й Джулия Уилямсън.
Потребителите на Facebook обсъждат какво може да бъде това размазано петно в небето.
„Моето (неграмотно) предположение е... Сатурн“, „Бих казал отблясък на обектива, но ако го увеличите, изглежда като парче от луната през дупка в облаците“, „Това определено е интересно. Много коментарите казват, че е отблясък, но обикновено е зеленикав или синкав, така че не знам дали съм съгласен с това. Ако тя не го е видяла в този момент, най-вероятно е отблясък... но все пак...?", „Бъг в матрицата", пишат потребители на социалната мрежа.
Прочетете още
- 18:37 Опасност от нови пламъци в Пазарджик! Пожарникари и полиция пазят хората ВИДЕО
- 16:00 От зори: Младежи вандалстват в София, повредиха спирка на градския транспорт СНИМКИ
- 20:09 Пожар гори край пътя между Карлово и село Васил Левски
- 18:00 Асеновградчанка: Дете с тротинетка щеше да стане на кайма на ул. "Съединение"