Два златни и два сребърни медала спечелиха лекоатлетите на СКЛА “ЕВЪР"-Варна от Националния шампионат до 18 години. Шампионатът се проведе в София и бе за юноши и девойки до 18 години при многобройна и оспорвана конкуренция.
Еркан Низам взе два медала шампионската титла на 2000 м. стипълчейз и сребърен медал на 800 м. Ивайла Тодорова стана шампионка на скок височина в тази , по -горна за нея възрастова група.
Зорница Добрева взе сребърен медал на 2000 м. стипълчейз , само на 5 стотни от първата. Медалистите са ученици на Спортно училище “Георги Бенковски“-Варна. Треньори са Крум Крумов и Цонка Господинова.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 20:00 Жителка на Хисаря: Безсъвестният човек, изхвърлил мизериите си, да дойде да си ги вземе обратно СНИМКИ
 - 09:00 "С тези продукти пица да си беше направил" - габровец възмутен от грозна постъпка СНИМКИ
 - 08:00 „Изгаря панкреаса ви": лекар определи най-опасната закуска
 - 09:45 Жена се натъкна на микрокамера в тоалетната на механа във Вършец