снимка: "Петел"
Варненец смая съседите си със самоинициативата си да премахне клоните на улично дърво, които влезат в терасата му. С помощта на дъски и въже той намери начин да се покатери и да окастри част от короната.
Санитарната сеч като цяло е задължение на общината и се посреща със смесени чувства от гражданите. Има такива, които недоволствато от радикалното изрязване на короните на дърветат. Има обаче и много варненци, които с години подават искания за рязане на опасни и пречещи клони. Колко основателни са исканията на последните обикновено става ясно след силна буря, когато има смазани коли, а в някои случаи и постарали хора. Явно този гражданин е решил да не чака местната власт да реагира, а сам да разчисти клоните, които влизат в терасата му.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 17:30 За първи път Пловдив ще отличи най-успешните бизнеси с престижни награди
- 08:00 Подлез на ужаса: дете едва не се наниза на стърчащо желязо пред МОЛ „България"
- 10:00 Шофьорка криволичи и говори по телефона по път в Старозагорско ВИДЕО
- 09:00 Нашествие от скорпиони в Несебър – жителите в паника, пълзят навсякъде! СНИМКИ