Отборът на Черно море започна седмицата с тренировка на клубния стадион “Тича”. В нея се включиха всички играчи, като добрата новина за треньора Илиан Илиев, че в тима няма контузени футболисти след мача с ЦСКА. Единствено Георги Божилов тренира по индивидуална програма. Претърпелия операция на рамото Емил Янчев пък започна раздвижвания и работи във фитнеса.
Към тима се присъедини националът на Конго Юго Кононго, който пропусна мача с “армейците”.
След заниманието помощник треньора Петър Костадинов почерпи всички на “Тича” с торта по случай рождения си ден. Костадинов навършва днес 41 години.
В четвъртък от 18,30 часа “моряците” гостуват на Ботев Пловдив в 1/4-финален мач от турнира за Купата на България, а в неделя от 17,30 часа приемат Левски на стадион “Тича” в среща от 28-ия кръг на ППЛ.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 12:00 Ралица Асенова: Аз отказвам да съм жертва! Аз отказвам да бъда смачкана от лъжите и мрака
- 13:43 Столичанка твърди, че майка ѝ е била ограбена посред бял ден
- 12:10 Пожар! Черен дим се издига над част от Пловдив СНИМКА
- 11:02 Разкриха самоличността на шестимата загинали при катастрофата на американски военен самолет