Снимки: Христо Колев-Сталин
Лидерът в „А” областна група за мъже по футбол - Девня 2005, разгроми Бозвелийско с 5:1 на стадиона в кв. „Повеляново”. За успеха два гола вкара Веселин Симеонов, а по един път път се разписаха Пламен Иванов, Драгомир Николов и 41-годишният халф Николай Кателиев, който влезе като резерва.
Два кръга преди края девненци са първи, със 7 точки пред втория Белослав, който обаче е с мач по-малко.
Девня може да си осигури първото място и на теория при успех в предпоследния кръг над Провадия. Срещата е в неделя от 17 часа в „Повеляново”.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 15:00 На косъм от инцидент: дете изскочи на асфалта, падна пред кола ВИДЕО
- 15:57 Разкриха как е облечен тийнейджърът, изчезнал от дни в София
- 17:55 Докато полицията го търси, той говори: прокурорският син с гръмко изявление ВИДЕО
- 18:29 Financial Times откри защо Тръмп внезапно напусна срещата на върха на Г-7