Вчера, около 11:20 часа, на бул. «Света Елена» във Варна, водачката на «Рено» С.И. (60 г.), не пропуска и блъска пешеходец, който пресича на пешеходна пътека.
Вследствие на инцидента мъжът (72 г.) получава контузии на коленете, прегледан е и освободен за домашно лечение, без опасност за живота, съобшиха от полицията.
Пак вчера, около 12:30 часа, в гр. Варна, на ул. «Казница», водачът на неустановено МПС, по време на движение, блъска с дясно странично огледало жена, намираща се на платното за движение. Вследствие на инцидента пешеходката (36 г.) е получила контузни наранявнаия, прегледана е и освободена за домашно лечение, без опасност за живота.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 19:00 Нова мода: когато си загубиш номера – пишеш го на картон СНИМКА
- 18:00 Къде да отидете през есента: най-добрите дестинации за почивка в Европа през златния сезон
- 17:00 История от софийските улици: един непознат, един жест и огромна благодарност
- 20:00 50 нюанса синьо: Защо Бора Бора е райската перла на Тихия океан СНИМКИ