Fibank (Първа инвестиционна банка) отпразнува 20-годишен юбилей в морската столица Варна. Банката отбеляза празника със стилно събитие в своя клон на бул. „Генерал Колев” 113, на което присъстваха над 150 клиенти и партньори. Водещ на коктейла беше Андрей Арнаудов, а за музикалната програма се погрижиха красивите дами от трио „Хипнотик”.
20 години след откриването на първия клон на банката във Варна през 1999 г., Fibank продължава да отбелязва високи резултати в района. Към момента 100 служители на най-голямата българска банка обслужват над 80 000 клиенти в 11 офиса в област Варна.
Домакинът на събитието, управителят на клон Варна г-н Иван Сердаров, поздрави гостите и служителите. Той благодари на клиентите за доверието през годините и изказа признателност към всички служители на банката във Варна и региона. „За мен като управител на най-големия клон Варна е изключително важно, че всички колеги работим в екип. Това ни помага да посрещнем всяко предизвикателство и заедно с общи усилия да продължим да вървим напред”, добави г-н Сердаров.
На елегантния коктейл присъстваха Изпълнителните директори и членове на УС на Fibank г-жа Севдалина Василева и г-н Чавдар Златев, Главният финансов директор и член на УС на банката г-н Живко Тодоров и членът на УС г-жа Надя Кошинска.
Събитието завърши с приказна заря, която оцвети небето над града.
*публикация
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 17:30 За първи път Пловдив ще отличи най-успешните бизнеси с престижни награди
- 08:00 Подлез на ужаса: дете едва не се наниза на стърчащо желязо пред МОЛ „България"
- 10:00 Шофьорка криволичи и говори по телефона по път в Старозагорско ВИДЕО
- 09:00 Нашествие от скорпиони в Несебър – жителите в паника, пълзят навсякъде! СНИМКИ