Снимка: Булфото
Четири са регистрираните пожари с преки материални щети през последните 4 дни във Варна, е един подобен е имало в Игнатиево.
На 09.02. т.г., около 10:45 часа, е съобщено за пожар в комина на къща, намираща се в Рибарско селище край Варна. Няма пострадали хора. Причината за инцидента е самозапалване на сажди в коминното тяло. Унищожена е дървена стена.
В същия ден около 22:00 часа е пламнало електрическо табло на къща в Игнатиево. Няма пострадали хора. Причината за инцидента е късо съединение. Унищожени са електрически кабели и табло.
На 08 и 10.02. т.г., са получени три сигнала за пожари в ПВЦ контейнери в гр. Варна. Причините за инцидентите се изясняват. Унищожени са три контейнера за смет.
19 са регистрираните пожари без преки материални щети през изминалото денонощие – в сухи треви, в отпадъци и в контейнер за отпадъци, в комини, в кухнята на апартамент, в дърво и в купето на камион.
Регистрираните случаи на оказана техническа помощ са шест.
Прочетете още
- 17:06 Отцепиха главната улица в Пловдив СНИМКИ
- 18:00 Кражба без капка съвест: Мъж обра баща с дете и тръгна да тегли пари СНИМКИ
- 19:15 Доброволци от "Браво Пловдив" ремонтираха компрометиран участък до кампуса на ПУ СНИМКИ
- 19:00 Такси блъсна дете в Русе и избяга – ММА боец заплаши с протести, ако шофьорът не бъде открит