снимка Live.Varna.bg
Започна записването за второ класиране на първокласниците, съобщиха от дирекция „Образование и младежки дейности“ към Община Варна.
В дните от 14-ти до 17-ти юни децата трябва да се запишат в училището, където са приети, като на 17-ти юни - заради Националното външно оценяване, това ще става след 14:00 часа. Незаписаните в срок губят мястото си.
За участие във второ класиране бяха подадени 196 заявления за прием за общо 455 обявени свободни места. Три заявления са анулирани, заради посочени училища, в които няма обявени свободни места.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 19:00 Не пипайте майките и бащите ни с мръсните си ръце
- 17:45 Челен сблъсък с патрулка в София, пострадаха двама униформени* СНИМКИ
- 16:03 Роднини сигнализираха за смъртта на семейство, обитавало "Къщата на ужасите" в Ягода
- 11:15 Издъхна стопанинът на обесеното куче Костадин, друго куче лежи до него СНИМКИ