Силно представяне записаха боксьорите на Черно море в Плевен, където се проведе държавен личен шампионат за юноши. Варненският тим бе представен от трима души, които завоюваха два медала.
Шампион при 42-килограмовите стана Андреас Димитров. В категория до 66 килограма Александър Стойков остана с бронзовото отличие, като загуби от бъдещия шампион, който е и национален състезател. Лъчезар Георгиев пък е пети до 75 килограма като също загуби от първенеца в категорията си.
Треньори на талантите са Димчо Савов и Георги Бояджиев.
Състезателите са ученици във варненското Спортно училище "Георги Бенковски", което заедно с боксов клуб Черно море в момента набира деца за следващата учебна година в шести,седми и осми клас.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 11:08 Източени сметки, мними полицаи и принуда: Задържаха петима за отвличане в София
- 10:05 Асеновградчанка е блъснатата жена на АМ "Тракия"
- 10:00 Откраднаха колата и инвалидната количка на Светльо, борещ се с коварна болест
- 11:25 „Съществуват нерешени въпроси между София и Скопие": „Съединени българи" с отворено писмо до премиера Росен Желязков