Австрия разгроми със 7:0 Малта в първия мач от европейските квалификации в група 3 за юноши до 17 години. Всички двубои се играят в Словения, а в тази група е и българският национален отбор.
Австрийците са сочени за фаворити в групата и още от първия си двубой затвърдиха това впечатление. Момчетата от Австрия дадоха всичко от себе си да вкарат максимално много голове на съперника, тъй като в крайното класиране головата разлика може да има голямо значение.
През първата част австрийците вкараха 3 гола, а след почивката добавиха още 4. С по две попадения се отчетоха Юсуф и Бернхард, а по веднъж се разписаха Матиас, Феликс и Пехливан.
В 16:00ч. стартира първият мач на България. В него "лъвовете" ще се изправят срещу домакините от Словения.
Прочетете още
- 17:16 Вижте ВСИЧКИ 20 точки от мирния план за войната в Украйна, подготвен и от САЩ ИНФОГРАФИКА
- 16:58 Кола се обърна по таван в Карлово, СНИМКИ показват тежкото произшествие*
- 16:00 Шофьорка, паркирала на инвалидно място, откри колата си помляна ВИДЕО
- 15:00 Пожарната с важни съвети за безопасността по време на светлите празници