Юношите на Ботев от набор 2006 ще вземат участие в силния международен турнир Scharr Nations Cup, който ще се проведе на 24 и 25 юни в Щутгарт. Момчетата на Стоян Ангелов заминават на 23 юни за немския град, като ще пътуват със самолет.
Организаторите на турнира изтеглиха и жребия, с който бяха определени групите на надпреварата. Участие в турнира ще вземат общо 40 отбора от цяла Европа, а Ботев е единственият български тим.
"Канарчетата" попаднаха в група 7, където са още БАТЕ Борисов, Вюрцбургер Кикерс, Висла Краков и Канщат. По този начин "жълто-черните се разминаха с Ювентус, ПАОК, Страсбург и Славия (Прага), които се паднаха в другите групи.
Първите два тима от всяка група продължават във фазата на директната елиминация. Пловдивчани стартират срещу поляците от Висла, а във втория си мач ще се изправят срещу участника във Втора Бундеслига Вюрцбургер Кикерс.
Третият мач на "канарчетата" е срещу беларуския БАТЕ Борисов, а последният двубой от груповата фаза е срещу друг немски тим - Канщат.
Прочетете още
- 12:08 Катастрофа между ТИР и бус на АМ "Тракия"
- 09:00 Професионалист на свободна практика: Брутална кражба посред бял ден в София ВИДЕО
- 10:00 ВИДЕО показва момента, в който пияният пловдивчанин пада с колата си в река Тунджа
- 10:45 Гондола на автопилот: камион вдигна каросерия, скъса кабели и продължи невъзмутимо