Ръководството на Верея трябва да плати малко над 22 хиляди лева на бившия си футболист Венцислав Бенгюзов твърди "Тема спорт". Играещият в момента в Арда (Кърджали) халф заведе дело срещу "лъвовете" в старозагорския районен съд. Претенциите му бяха за неизплатени 30 хил. лева.
Бенгюзов е трябвало да получава по 3200 лева месечно и отделно клубът да плаща по 300 лева наем на апартамента, в който той е живял в Стара Загора.
Договорът е бил прекратен през май 2018 година и парите така и не са били издължени.
На 1 април съдът е постановил, че играчът е в правото си да иска заработените пари и клубът трябва да му се издължи с лихвите.
Решението подлежи на обжалване пред старозагорски окръжен съд.
Верея вече бе осъден и от Елиаш да Силва.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!