Дженифър Лопес и нейното дете Ема споделиха трогателен момент заедно на сцената в четвъртък, като се представиха за първи път заедно след полувремето на шоуто "Super Bowl 2020".
Лопес изпълни най-големите си хитове на стадион "Доджър" за шестата годишнина на гала-концерт "Син диамант" на фондация "Лос Анджелис Доджърс" миналата седмица. Публиката бурно аплошираше звездата, а когато тя повика на сцената нейната 14-годишна дъщеря Ема (от бившия съпруг на Лопес - Марк Антъни), настъпи фурор.
Когато представи Ема на сцената, Джей Ло използва неутрални по пола местоимения, според видео, споделено в социалните мрежи. С това тя вдигна завесата на вероятността тийнейджърката да се определя като небинарна личност (небинарните хора имат пол, който е нито мъжки, нито женски и могат да се определят едновременно и като мъже, и като жени) в обществото.
Джей Ло сподели още, че Ема е най-добрата й дуетна половинка за всички времена.
Watch @JLo sing with her daughter, Emme @LADForg Blue Diamond Gala,
— Yanira ???????????????????? (@ygiron96) June 17, 2022
simply beautiful! pic.twitter.com/nZDxhYdEAp
Превод: GlasNews.bg
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ