Фолк дивата Дебора, която беше хваната с над 2 промила алкохол зад волана, в вдигнала скандал заради дебюта на пострадалата тежко преди време Дебора от Стара Загора.
"Аз разбирам от феновете, че има нова песен на Дебора и Лидия, защото масово хората са си мислили, че тази песен е моето завръщане и всички са цъкали на видеото, за да видят мен. Супер много ме подразни, защото не е редно, не е професионално и не е колегиално да се постъпва по този начин", казва певицата Дебора в подкаст.
Тя обясни още, че потърсила сметка на Галин заради проекта. Питала го защо е пуснал песен с това момиче, "почувствах се супер гадно и все едно не съществувам", казва тя. На нападките Галин ѝ отговорил: Аз мислех, че си спряла да пееш.
Дебора споделя още, че много е обидена на продуцента именно заради този проект.
@naycast__ Защо Галин я пренебрегна и се завихри скандал между нея и Дебора Михайлова от Стара Загора? #дебора #галин #алфа #екслузивно @Debora Ivanova ♬ original sound - NAYcast__
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ