46-годишният американски рапър Кание Уест ще свири на стадион "Лужники" в Москва на рождения си ден, 8 юни, а след това ще отиде в един от столичните ресторанти, за да отпразнува 47-ия си рожден ден. Това съобщи телеграм каналът Mash, позовавайки се на информация от организаторите на концерта.
Според запознати договорът с противоречивия музикант вече е подписан. Преговорите продължили повече от година.
Музикантът ще лети за Москва със съпругата си Бианка Ченсори. Той иска да види града и да „изнесе готин концерт“.
Както пише източникът, Кание е „чакащ, щастлив и зареден за успех“.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
