Рапърката и носителка на "Грами" Карди Би е била приета в болница по спешност и се налага да отмени участието си в събота вечер на музикален фестивал в Атланта, предаде Асошиейтед прес.
"Много ми е тъжно да споделя тази новина, но през последните няколко дни бях в болница, където се възстановявах, след като се наложи да бъда приета по спешност, и няма да мога да изнеса представление на Уан МюзикФест", написа изпълнителката в Инстаграм.
Карди Би добавя, че сърцето й "се къса", че няма да може да види феновете си този уикенд. Рапърката успокоява почитателите си, че няма за какво да се притесняват, и че скоро ще се завърне в още по-добра форма.
Тридесет и две годишната Карди Би не разкрива подробности за състоянието си.
Изпълнителката роди третото си дете от рапъра Офсет преди по-малко от два месеца. Двамата са в процес на развод.
Карди Би трябваше да участва в концерт заедно с "Ърт, уинд енд файър", Нели, Гъна и Глорила на двудневния музикален фестивал Уан МюзикФест (ONE Music Fest).
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ