На певицата Диона никак не й върви в последно време на пътя. А като се има предвид фактът, че работата й изисква да е постоянно в колата, това прави животът й не особено приятен.
Неотдавна полицията я спипа да кара под влиянието на наркотични вещества и към момента е с отнети шофьорски права. Скъпата й кола също е конфискувана, за която певицата събираше да си купи доста дълго време.
На участията си Диона ходи с коли под наем или взема от приятели. Но последното денонощие я сполетя нова драма на пътя. Пътувайки за участие в Лом, където е поканена да пее на абитуриенти, едната гума на колата се пука.
Оказва се, че резерва няма. И съответно певицата издирва пътна помощ, която да им помогне в тази ситуация. Действието се развива в полунощ и Диона се включи в социалните мрежи, за да уведоми феновете си с Лом, че ще закъснее за участието си, но прави всичко възможно да отиде.
В крайна сметка се вижда как певицата пристига с такси до клуба, в който ще е участието й.


Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО