20-годишната певица заяви, че се "страхува" от това да бъде родител.
Били Айлиш рядко говори за личния си живот, но дори и тук има изключения. И така, в свое скорошно интервю звездата призна, че от детството си е мечтала за голямо и здраво семейство.
„Предпочитам да умра, отколкото да живея целия си живот без деца. Наистина се нуждая от тях“, каза Били. В същото време Айлиш е наясно с отговорностите, които носи родителството, и е помислила как тези отговорности могат да й натежат.
„Колкото повече остарявам, толкова повече се тревожа за факта, че един ден детето ми може да реши, че нещо е правилно, когато не е така. Ами ако не ме слушат?“, каза певицата.
Изпълнителката на „Happier Than Ever“ коментира и темата за бушуващата епидемия от насилие с оръжие в САЩ. „Трябва ли да се страхуваш да ходиш на училище?“ попита тя и допълни: „Когато децата отиват на училище трябва да са подготвени за променящо живота травматично преживяване или за умиране. Какво? Къде е логиката?!", отсече Айлиш.
View this post on Instagram
Прочетете още
- 20:20 Спрени проекти на Артекс и ПИМК доведоха до оставката на главния архитект на София
- 16:07 Шофьорка направи забележка на пресичащи деца, изпуснаха й гумите СНИМКА
- 20:00 20 минути без линейка след трагедията в Равда: разказ на тийнейджърка разтърси мрежата
- 19:00 Благороден жест: Шофьорка прибра непознати в първите часове на 2026 година