Поп иконата Кайли Миноуг разкри, че е била диагностицирана с рак за втори път през 2021 година – новина, която досега е пазела в пълна тайна. Емоционалното признание звездата прави в новия документален филм на Netflix – Kylie.
Певицата споделя, че след като през 2005 година успя да пребори рака на гърдата, години по-късно отново се е сблъскала с тежката диагноза. За щастие заболяването е било открито навреме след рутинен преглед, а лечението е успешно.
„Втората ми диагноза рак беше в началото на 2021 г. Успях да я запазя в тайна. Не като първия път. Преживях го. Отново. И съм добре“, признава Миноуг в документалната поредица.
57-годишната звезда разказва още, че след лечението е преживяла тежък емоционален период и дълго не е могла да намери сили да говори публично за случилото се.
„Не се чувствах длъжна да разкажа на света. Имаше момент, в който дори не исках да излизам от къщи“, споделя тя.
По думите ѝ песента Story от албума Tension е вдъхновена именно от този труден период в живота ѝ. Малко след това Кайли преживява и огромен професионален успех със световния хит Padam Padam, който ѝ носи награда „Грами“.
В придружаващите материали към документалния филм певицата отправя важно послание към феновете си:
„Ако това напомни поне на един човек да си направи профилактичен преглед, значи си е струвало. Ранното откриване беше изключително важно за мен и днес съм благодарна, че мога да кажа, че съм здрава.“
Новият документален филм Kylie е режисиран от Майкъл Гарт – монтажист на хитовата поредица за Дейвид Бекъм. В продукцията участват още сестрата на Кайли – Дани, както и бившият ѝ дуетен партньор Джейсън Донован.
Прочетете още
- 22:00 Между дърветата и сенките: Зловеща фигура стряска минувачи в София СНИМКИ
- 15:14 Неочаквано трио - Дара, Новак Джокович и дъщеря му Тара запяха заедно „Bangaranga" ВИДЕО
- 20:42 Известният Михаил Бериша е задържан в "Люлин", тестът му за наркотици е положителен СНИМКИ
- 10:00 Шофьорка откри колата си с потрошено стъкло СНИМКА