Двама шофьори на камиони направиха колона от коли зад гърба си, след като решиха да си поговорят през прозореца на превозните средства. Абсурдната случка е станала малко след изхода от Бургас към Пловдив на автомагистрала „Тракия”, сигнализира читател на GLAS.bg. В продължение наблизо 5 минути двамата шофьори си лафели през прозорците, докато се движили с 90 км/ч.
„Нито по-бързо, нито по-бавно. Събраха се десетки коли, изнервените шофьори надуваха клаксони, но явно седянката в движение е била по-интересна”, твърди нашият читател.
Вижте част любителското видео, което е запечатало нарушението.
Шофьорът, обърнал се на "Тракия": Изгубих контрол, добре съм СНИМКИ
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
ГРАД КОЗЛОДУЙ 18:04, 25.07.2020
кат спят ли