Асеновградчанка остана потресена след неприятна ситуация в кв. „Запад“. Жанета Гюзелджова сподели в социалните мрежи, че е открила личния си автомобил със срязана гума на две места.
По думите ѝ колата е била паркирана пред блок 8а/5, без да пречи на гараж, тротоар или преминаване.
„Колата беше паркирана пред блок 8а/5, в кв. „Запад“. Не бях пред гараж, не бях дори и на тротоар. Бях просто в „нищото“, пише тя.
Жената не крие възмущението си от случилото се. В публикацията си тя посочва, че заради увреждането на гумата е изгубила голяма част от деня си по сервизи и гумаджии. По думите ѝ има шанс гумата да бъде залепена, но не е сигурно дали ремонтът ще бъде успешен.
„Вчера някакъв абсолютен безделник и идиот е решил, че е много „героично“ да ми намушка и спука гумата на две места“, пише Гюзелджова.
След като разказала за случая на хора от района, тя разбрала, че подобни вандалски прояви по автомобили напоследък не били единични. Според публикацията ѝ собственици на коли са се оплаквали и от оливане с мазнини и други субстанции.
„Днес е моята кола, утре ще е Вашата! Ако някой е видял нещо или има видеорегистратор/камера наблизо, моля, да ми пише“, призовава асеновградчанката.
В края на публикацията си жената отправя остри думи към извършителя и призовава хората да не посягат на чужда собственост.
Към момента няма официална информация дали по случая е подаден сигнал в полицията.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 16:00 Смениха цената, но не и схемата: Пак плъзна измамата с евтините фургони
- 20:00 Чисто досие, мрачно минало: Как осъждан за блудство се оказа охранител в училище
- 17:00 След мача Франция-Испания: Купища боклуци заляха централни площади СНИМКИ
- 18:00 Мафията ли удари Созопол? Дон Лимон изчезна без следа