Членове на клуб "Клетъчно здраве" проведоха инициатива в село Първенец, като засадиха дърво в парка в центъра на селото. Дръвчето беше подарено от доц. д-р Мария Папазова, а участниците приеха жеста като символ на живота, грижата и отговорността към бъдещето.
С инициативата клубът продължава добротворческата си мисия: да насърчава по-здравословен и осъзнат начин на живот, както и по-голяма грижа към хората и към природата.
"Вярваме, че здравето започва от превенцията, чрез внимание към тялото, към мислите и към начина, по който живеем всеки ден. Убедени сме, че когато човек се грижи за себе си, допринася и за по-добър свят около себе си", споделят от клуба.
Клуб "Клетъчно здраве" е отворен за всеки, който споделя тези ценности и иска да бъде част от общност, обединена около идеята за повече здраве, доброта и лична отговорност.

Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход