Лъч светлинка в нерадостните дни на Дебора от Стара Загора. Перукерско ателие прави подарък на момичето, което беше обезобразено от Георги Николаев - перука, която вече е готова и ще бъде изпратена на Дебора.
Ето какво написаха от ателието:
Както обещахме, нашият подарък за Дебора от Стара Загора е готов.
Естествена перука - копие на личната коса, изгубена по насилствен начин.
Пожелаваме й здраве и бързо възстановяване!
PS Все още нямаме адрес, за да изпратим перуката, която е готова за тръгване.
Молим, ако някой има контакт със семейството, да се обади на тел. 0888 311 154



Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
Криси 08:18, 05.01.2024
Здравейте Жертва съм на домашно насилие.Моля.да ми подарите перука Благодаря
Ани 12:58, 25.09.2023
Здравейте тъй като съм жертва на домашно насилие и мъжат ми острига ми Косата искам да попитам дали е възможно да ми подарите перука в момента съм настанена в кризисен център