Момче почина при пътнотранспортно произшествие. Вчера, около 16:50 часа, в РУ-Севлиево е постъпил сигнал за възникнало ПТП в село Селище. На място незабавно са насочени екипи на "Пътна полиция" и спешна помощ.
Установено е, че 16-годишно момче от София, управлявайки електрическа тротинетка, е навлязло в лентата за насрещно движение и се е ударило в движещия се срещу него джип, управляван от 49-годишен габровец.
В резултат на катастрофата е пострадало 16-годишното момче, което е откарано в болница в Плевен с черепно-мозъчна травма и мозъчен кръвоизлив.
Няколко часа по-късно то е починало. Пробите за алкохол и наркотици на водача на автомобила са отрицателни. По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията
Име 18:14, 12.05.2022
След това какво стана с него?