17 българи загубиха битката с коровируса през изминалото денонощие, съобщиха от здравното министерство.
С тях броят на жертвите на COVID-19 у нас вече е 8 474 души.
За последните 24 часа починалите са:
мъж на 74 г. със сърдечно, хронично белодробно и хронично неврологично заболяване;
мъж на 80 г. със сърдечно заболяване;
жена на 74 г., за която в системата все още не са въведени придружаващи заболявания;
мъж на 75 г. с хронично белодробно и сърдечно заболяване;
жена на 90 г. със сърдечно заболяване;
жена на 65 г. със затлъстяване, сърдечно и хронично белодробно заболяване;
мъж на 72 г. със сърдечно заболяване и диабет;
жена на 80 г. със сърдечно и хронично бъбречно заболяване;
мъж на 87 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;
мъж на 80 г. със сърдечно заболяване;
мъж на 82 г. със сърдечно заболяване;
мъж на 84 г. с хронично неврологично, хронично белодробно и сърдечно заболяване;
жена на 73 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;
мъж на 71 г. с хронично белодробно заболяване;
мъж на 79 г. със сърдечно заболяване;
мъж на 66 г. със сърдечно заболяване;
мъж на 81 г. с астма, сърдечно и хронично неврологично заболяване.
Изказваме съболезнования на семействата и близките на починалите!
233 заразени, 296 излекувани, 17 починали. Отстъпва ли вирусът у нас?
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил