22-годишен потроши автомобила си "Фолксваген" в тежка катастрофа в тунела под Стария град в Пловдив, съобщиха от полицията. Припомняме, че инцидентът стана снощи около 23 часа.
Кола "уцели" ръба на Тунела в Пловдив, после "паркира" в средата му. Смачкана е! СНИМКИ
Младежът е пътувал в посока бул. "Шести септември", но в един момент загубил управлението на колата си. Блъснал се в контейнери за смет, след това се ударил в бордюр в тунела. Автомобилът се завъртял и спрял.
Катастрофиралият водач е тестван за употреба на алкохол и наркотици, пробите са дали отрицателен резултат. Полицаите му съставили акт за причинената катастрофа.
Снимка: Facebook
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие