Харисън Форд няма да води церемонията по връчването на „Оскарите“ поради заболяване, съобщават световни медии. 97-ите награди „Оскар“, с водещ Конан О'Брайън, ще се проведат в театър „Долби“ в Холивуд.
Актьорът от „ Индиана Джоунс“ трябваше да се присъедини към плеядата водещи през цялата вечер, сред които Хали Бери, Упи Голдбърг, Скарлет Йохансон, Силиан Мърфи, Самюъл Л. Джаксън, Майли Сайръс и много други.
Отказът му в последния момент се дължи на херпес. Форд е получил вирусната инфекция на 28 февруари.
Пенелопе Крус, Ейми Полър, Боуен Янг, Ема Стоун, Робърт Дауни младши и Дейв Баутиста са сред другите водещи, които все още ще участват в събитието.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив