Трима души загинаха в Разград, след като кола се заби в заведение на ул. „Грънчарска”. Превозното средство е управлявано от 19-годишен младеж, който е изгубил контрол върху колата.
Инцидентът е станал тази вечер, като сигнал за инцидента е подаден около 1:30 часа вечерта.
Жертвите са на 64, 52 и 68 години и са били посетители в заведението. Единият е гражданин на Северна Македония и е бил постоянно пребиваващ у нас.
Тестовете за алкохол и наркотици на 19-годишния шофьор са отрицателни. Установено е, че колата е собственост на баща му.
Образувано е досъдебно производство.
Най-новата информация за трагедията може да видите тук:
72 часа арест за младежа, убил трима на заведение с колата на баща си в Разград СНИМКИ
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!