Два автомобила са изгорели напълно в София късно снощи, разказват в социалните мрежи потвърпевши. Трета кола е засегната частично.
Галина Атанасова сподели снимки на двата изгорели автомобила и твърди, че става дума за умишлен палеж.
Тя уточнява, че автомобилите са били паркирани пред блок 38Б в столичния квартал "Красна поляна", но не разказва повече подробности.
По случая няма официална информация.




Припомнемя за друг вчерашен пожар в столицата - този път от квартал "Младост 2", където горяха кофи за боклук, а вследствие на огъня е повредена част от автомобила на жена.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО
