Български граждани забравиха детето си на пункт за плащане на такси в Ниш и разбраха, че то липсва едва когато полицията ги спряла в Белград.
По неофициална информация автомобилът с българи е бил препълнен, а никой от пътуващите не можел да обясни как детето е било забравено, съобщава местното издание Srbija Danas, цитирани от bTV.
Когато се върнали обратно, детето ги чакало на пункта за плащане на такси в Ниш.
Служителите там съобщили на полицията за случая и от каква кола детето е слязло.
Така полицейските служители в Белград били информирани от колегите си от Ниш и се стигнало до спирането на автомобила.
Едва когато пътуващите били спрени, те разбрали, че детето не е в колата, посочват източници пред изданието.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив