Банкови служители от Стара Загора предотвратиха възрастна жена да изтегли спестяванията си и да ги предаде на телефонни измамници.
На 2 април 83-годишната жена отишла в банка с цел да изтегли спестяванията си.
Служителите на банката са подали сигнал до 112, защото тя изглеждала притеснена.
Пристигналият полицейски екип установил, че 87-годишната е била въведена в заблуждение по схемата "съдействие на полицията", като на 1 април тя е предала на непознат мъж чанта, съдържаща 1800 лева и златни накити.
Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО