Полицията издирва мъж, отправил заплаха за бомба в хасковската община Минерални бани.
От полицията посочват, че сигналът е постъпил в 9.08 часа. Мъж се е обадил на спешния телефон 112 и е казал, че е заложил самоделно взривно устройство в кметството. Полицейските служители знаят кой е подалият сигнала, както и номера на телефона му. Органите на реда отцепват района на общината, където днес трябва да се проведе редовно заседание на Общинския съвет, съобщи Нова.
Предстои установяването и изясняването на причините за заплахата.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол