Кафява вода потече от чешма в София. Столичанка е заснела неприятната на цвят течност, изливаща се в мивката ѝ. Случката е от квартал „Дружба“. Сред хумористичните предположения бяха, че „водата“ е горещ шоколад, боза или кафе.
„За утре кафето е готово,“ коментират в мрежата.
„Хайде, като потече бира, пак да снимаш.“
Според някои обаче това се дължи на проблем с щранговете.
„Така е като ви бъркат 80 лв. за щрангове,“ пише мъж.
„Да, на целият блок са сменени, при повреда или спиране, е почти подобен цвят в началото,“ отговори друга жена.
Дали това е причината все още не е ясно. Със сигурност кафявата вода не е годна за пиене, а вероятно е и опасна за здравето на хората.
Кадри: Памела Михова
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол