Парчета от покривната конструкция на Акушеро-гинекологичното отделение към Университетската многопрофилна болница за активно лечение „Проф. д-р Стоян Киркович“ в Стара Загора са паднали по време на планов ремонт.
Инцидентът е причинен от просмукана влага в резултат на обилните валежи през последните дни.
По време на случилото се в отделението не е имало пациенти, тъй като то е било затворено заради ремонта, съобщи БНТ.
Последният ремонт на АГ отделението е извършен преди седем години, поради което сега се е наложила реконструкция на покривната конструкция.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие